Defense Against The Dark Arts Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Defense Against The Dark Arts Academy

School of Magic
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Перлата на Салваторе

Go down 
АвторСъобщение
Хенриета Салваторе
Преподавател по ЗСЧИ
Хенриета Салваторе


Брой мнения : 112
Join date : 15.05.2010

Перлата на Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Перлата на Салваторе   Перлата на Салваторе I_icon_minitime17th Май 2010, 2:36 am

1-ва глава
Младо момиче, на около 16 години, се изправи пред големите дървени порти. Колебаеше се дали да почука. Беше със селски дрехи, престилка, а дългата й шоколадова коса бе сплетена на плитка. За пореден път вдигна трепереща ръка и реши да я дръпне, но беше късно. След минута се отвори от трътлеста възрастна жена с леко прошарена коса.
-Какво искаш?-измърмори тя
-Дойдох..
-Видях.
-Дойдох да търся работа като слугинче-поясни момичето-Бихте ли говорили с г-н Салавторе?
Жената я изгледа злобно, а после се фръцна и тръгна на някъде като устави вратата отворена. Детето изчака малко, но щом видя, че никой няма да дойде прекрачи прага. Намираше се в голяма, просторна и светла стая. Срещу нея имаше огромни дървени стълби с аленочервен килим. В ляво и в дясно имаше огромни врати към други помещения.
-Ето я!-чу се от горния етаж гласа на жената
Момичето вдигна глава нагоре. Имаше нещо като парапет, а зад него бяха прислужницата и висок, леко пълен, с тъмна къса и прилежно прегладена коса. Носише скъп тъмно син тоалет и бе сръстил ръце. Г-на тръгна към гостенката бавно и се спря на ветър от нея. Направи й жест да се завърти и тя го направи, а после кимна на госпожата, която седеше точно до него.
-Е, добре дошла-намръщи се тя
Върнете се в началото Go down
http://vampirediariesrp.bulgarianforum.net/index.htm
Хенриета Салваторе
Преподавател по ЗСЧИ
Хенриета Салваторе


Брой мнения : 112
Join date : 15.05.2010

Перлата на Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перлата на Салваторе   Перлата на Салваторе I_icon_minitime17th Май 2010, 2:46 am

2-ра глава
"Как съм? Добре съм!"-усмихна се същото момиче, което бе пред същия дом, но в много по-различен вид. Не се поколеба и бързо почука на портата. Никой не отвори. Повтори. Никой..Тя дръпна дръжката и вратата се отвори. Вече беше по-наясно къде е. Отправи се към горния етаж като разглеждаше внимателно всяка малка промяна, а те не бяха много. В този момент се чу шум.
-Вратата е отворена!-сопна се някой
-Забравил си да заключиш, Деймън-поясни Стефан-Може и някой крадец да е вътре!
-Моляяяя теее!
-Не ме моли. Когато плазмата изчезне аз ще те моля.
-Хайде, стига!
-За какво ти беше да идваш с мен?
Момичето се запъти бавно към мъжете като внимаваше да е максимално тиха.
-Не съм забравил да заключа!-протестираше Деймън
-Забравил си!
-Не не съм!
-О, си!-усмихна се жената
В този момент Стефан се усмихна широко и я прегърна силно. Нарече я Никол и вплете пръсти в копринените й коси. Другото момче също помаха, но тя се направи, че не го е видяла.
-Как си, сестричке-попита Деймън
-Благодаря-отвърна тя студено-А ти?
В това време Стефан още я изтискваше с неслизаща усмивка от лицето му.
-Нещо ново?-каза Никол
-Ооо, адски много-заяви тъмнокосия
Върнете се в началото Go down
http://vampirediariesrp.bulgarianforum.net/index.htm
 
Перлата на Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Хенриета Салваторе
» Деймън и Стефан Салваторе
» Трезор на Хенриета Салваторе №58

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Defense Against The Dark Arts Academy :: Други :: Лично творчество-
Идете на: